Neden Bizleri Seçiyorsunuz

Bu klinikte mükemmel bir diş muayenesi yaptırdım, personel gerçekten rahat ve iyi, Doktorlar çok profesyonel ve iyi bir deneyime sahipler. Tedavim sırasında doktorlar her şeyin mükemmel olduğundan emin oluyorlardı, otelime giderken bile nasıl olduğumu görmek için beni arıyorlardı, tedavimin son günlerinde tüm doktorlar dişlerimin yüzde yüz mükemmel olduğundan emin oluyorlardı. Beni gerçekten tatmin eden bu doktorlar girdilerimi listeliyor ve endişelerim hakkında hemen harekete geçiyorlardı. Profesyoneller, hızlılar ve kaliteli işler yapıyorlar. Herkese tedavisini bu klinikte yaptırmasını tavsiye ediyorum. Harika!!!

Kolay Lokasyon

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies.

Ödül Kazanan Klinik

1. Sınıf Hizmet

Muhteşem Ofis

Credibly innovate granular internal or organic sources whereas high standards.

Professional Ekipmanlar

Bakım Ekibi

Verdiğimiz Hizmetler

Rakamlarla

0123456789001234567890%
Müşteri memnuniyeti
012345678900123456789001234567890+
Aylık müşteri
0123456789001234567890h
Çalışma zamanı
0123456789001234567890+
Anlayışlı Personel

Avrupa Ağız Diş Sağlığı Polikliniği Muhteşem Gülüşlerinizi Ortaya Çıkartmak İçin Kuruldu

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://sivasdis.com/wp-content/uploads/2020/01/kid.png

Diş Uzmanları

Atakan Türk
Cerrahi İşlemler

Kelimenin Tam Anlamıyla Muhteşem.

Işık Özdemir
Dental surgery

Çok memnun kaldım

Deniz GÜMÜŞAY
Dental surgery

Merve Hanım’a ilk önce çok teşekkür ederim; çektiği onca diş, yaptığı dolgular, porselen diş tedavisi ve yapımında hiç acı hissettirmediği için. Güler yüzlülüğüyle ve geniş iş tecrübesinin kusursuzluğuyla, işinin ehli bir diş hekimi olduğunu gördüm ve aldığım bilgiler karşısında çok mutlu oldum. Allah razı olsun sizden Merve Hanım Tereddüt etmeden onur ve gururla Merve Hanımı herkese tavsiye ederim.

Aksel Kaya
Dental surgery

Londra’dan implant tedavisi almak için gittim ve Sivas Avrupa Diş Sağlığındaki deki personelin profesyonelliği ve nezaketinden etkilendim. WhatsApp aracılığıyla ilk temastan resepsiyon personeli ve doktorlara kadar onları dürüst, kibar ve çok yardımcı buldum. Gerçek tedaviden çok memnunum ve aileme ve arkadaşlarıma kliniği tavsiye etmekten çekinmiyorum. Tedavi ücreti dahil anlatıldı ve aynı gün başladı. Sıkı zaman çerçevemi karşıladılar …

Sevda Erden
Dental surgery

Merve Hanım’ı özellikle çene cerrahisi ’nde çok iyi olduğunu duyduğum için tercih ettim. İlk deneyimim 20’lik diş’ imle ilgiliydi, beni zorlamadan aldı. Bütün tedavilerimde her konuda işini düzgün yapıyor. Temiz olması ve güvenilir olması en beğendiğim özelliği. Bir operasyon için ikinci sefer gitmedim. Sıkıntı yaşamadım. 7-8 yıllık hastayım ben. İşinde başarılı birisi. Hastalarına karşı dost canlısı. Diş hekimi fobisini ortadan kaldırıyor.

Jessica Bright
Dental surgery

I have been under root treatment, implant and prosthesis operations since December 2019 in Dentakademi where I trust the most in terms of mouthcare of my family since its establishment. I am very thankful to all crew, from the secretaries to specialist dentists. They take marvelous care of you, your comfort is the most important issue for them. I am very happy with the current results.

Daha Fazla Bilgi İçin

https://sivasdis.com/wp-content/uploads/2020/01/home-service-1.png

Genel Diş Hekimliği

Ağız ve diş sağlığı genel vücut sağlığının çok önemli bir parçasıdır. Ağız hijyeni iyi olmadığı takdirde, genel vücut direnci düşebilir ve hastalıklara yakalanma riski artabilir. Dişlerin ağızda, uzun vadede sağlıklı kalması için düzenli bakım ve kontrollerin yapılması gereklidir. Klinikte yapılacak diştaşı temizliği ve çürük kontrolü, oluşabilecek problemlerin erken aşamada tespit edilmesini ve önlenmesini sağlayacaktır.

https://sivasdis.com/wp-content/uploads/2020/01/home-service-2.png

Radyografi

Ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan bir hastanın tedavi planlamasının ve bulgularının saptandığı diş hekimliğinin giriş kapısıdır. Diş hekimliğinin; ağız, diş, dişeti ve çevre dokuların hastalık, anormali, gelişim kusurlarını inceleyen, teşhis ve tedavi kriterlerini araştıran ve ağız ve diş sağlığı sorunu olan tüm hastaların tedavi planlamasının yapıldığı daldır. Bu dal hastalıkların kesin tanısı için genel tıpta olduğu gibi değişik laboratuvar metotlarından yararlanır. Diş Hekimliği radyolojisi de bu dalın alt dallarından biridir.

https://sivasdis.com/wp-content/uploads/2020/01/kid.png

Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Dişhekimliği), 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır.

https://sivasdis.com/wp-content/uploads/2020/01/home-service-3.png

Beyazlatma

“İdeal Diş Beyazlığına Sahip Olmak Aslında Zor Değil”

İdeal diş beyazlığına sahip olmak aslında zor değildir. Dişlerde meydana gelen renklenmeleri diş beyazlatma (bleaching) işlemi ile giderilebilir ve daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi diş taşı temizliği işlemi sonrası yapılan polisaj işleminden oldukça farklıdır. Diş beyazlatma işleminde dişin kendi renk tonu 2-3 ton kadar açılabilmektedir. Diş beyazlatma işlemi hekim tarafından ofis ortamında uygulanan ofis tipi beyazlatma (ofis bleaching) ve hastadan alınan ölçülerle hastanın kendisine verilen şeffaf bir plak sayesinde daha düşük oranlı beyazlatma ajanları içeren jellerle hastanın kendisinin evde uygulayacağı ev tipi beyazlatma (home bleaching) olarak uygulanabilir. Ayrıca hekim kontrolünde olmayan ve hastaların eczanelerden temin edebildiği over the counter olarak nitelendirdiğimiz; beyazlatıcı diş macunu, ağız gargarası gibi ürünler bulunmaktadır. Fakat bu ürünlerin etkisi, hekim kontrolünde olan beyazlatma işlemine nazaran çok düşüktür, hekim kontrolünde yapılan beyazlatma sonrası hekim tavsiyesi ile kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır.